درباره ما - دکتر فنی | تعمیرات پکیج و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

درباره ما

ما در گروه دکتر فنی پس از سالها ارائه خدمات فنی به مشتریان، برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با شما این سایت را راه اندازی کردیم و سعی بر آن داریم مشکلات احتمالی تاسیسات ساختمانی شما را از طریق نظرات در سایت و همچنین مطالب و فیلمهای آموزشی، به صورت رایگان و غیرحضوری برطرف نماییم.

همچنین اگر مانند هزاران مشتری ما نیاز به خدمات تخصصی در حوزه تاسیسات مکانیکی ساختمان دارید میتوانید با شماره های موجود در سایت دکتر فنی تماس بگیرید. خدمات ما با ارائه تضامین مورد رضایت کارفرما برای انجام هر چه بهتر پروژه صورت می پذیرد.

همکاران ما از بهترین متخصصین صنعت تاسیسات ساختمان در اقصی نقاط شهر تهران می باشند و همین پراکندگی مجریان در نقاط مختلف تهران باعث شده که در کمترین زمان ممکن در کنار شما باشیم و مشکلاتتان را برطرف کنیم.

دکتر فنی با ارائه خدمات به صورت مجازی قصد دارد که قدمی در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه توسط تعمیرکاران مبتدی و سودجو بردارد و هزینه مشتریان را به حداقل و رضایت شما عزیزان را به حداکثر برساند.

دکتر فنی ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

تکنسینهای جوان ما با توجه به انجام انواع پروژه های کوچک و بزرگ که تصاویر تعدادی از آنها در صفحه پروژه های دکتر فنی آمده است، دارای تجربه های زیادی بوده که از آنها در انجام بهتر پروژه مورد استفاده قرار می دهند.

برای انجام پروژه شما تلاش می شود در پایان کار سیستم اجرا شده بیشترین بازده را داشته باشد تا در زمان بهره برداری بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان صورت بگیرد.