خدمات - دکتر فنی | تعمیرات پکیج و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شوند

پکیج-دکتر فنی

تعمیرات انواع پکیج​

متخصصان دکتر فنی در این مقاله قصد دارد تا شما عزیزان را ابتدا با این سیستم گرمایشی و انواع آن آشنا کند و نهایتا شما را با انتخاب یک پکیج مناسب با توجه به مساحت و متراژ مورد نظر و سایر پارامترها و آیتم ها یاری نماید تا در آشفته بازار امروز،بهترین انتخاب را داشته باشید.
گرمایش مطبوع محل سکونت و آب گرم بهداشتی همواره از نیازهای اولیه بشر و شاید یکی از مهم ترین دغدغه های اساسی او بوده و هست.آدمی با پیشرفت علم و تکنولوژی همواره سعی در بطرف کردن نیازهای اولیه خود نموده است که گرمایش مطلوبِ محل کار و سکونت و نیز داشتن آب گرم مصرفی از این جمله است.

تعمیرات کولرگازی و اسپیلت

کولر گازی یک سیستم مستقل تهویه مطبوع است که علاوه بر تنظیم دما امکان کاهش رطوبت محیط را هم دارد. کولر گازی در حالت سرمایش با پائین آوردن دما و رطوبت ، هوا را در بازه آسایش افراد قرار می دهد.

کولر گازی از سیکل تبرید تراکمی جهت سیستم سرمایش و یا گرمایش استفاده می کند که شامل اواپراتور ، کندانسور ، کمپرسور و سیستم انبساطی است. اواپراتور دستگاه کولر گازی در داخل محیط خنک شونده و کندانسور و کمپرسور خارج از محیط خنک شونده قرار می گیرند تا گرمای جذب شده توسط اواپراتور بوسیله کندانسور از محیط خارج گردد.

تعمیرات موتورخانه و تاسیسات

سرویس موتورخانه بقدری حائز اهمیت است که اگر صحیح سرویس شود جلوی بسیاری از خطرات را میگیرد و حادثه های پیش رو را کاهش می دهد.

سالهاست که در سرتاسر جهان برای گرمایش و تولید آب گرم مصرفی از موتورخانه و یا سیستم های گرمایشی دیگر استفاده میشود. که در کشور عزیز ما هم در بیشتر منازل و ساختمانها و برجهای مسکونی از این سیستم گرمایشی استفاده میشود.

که این سیستم علاوه برمزایایی که دارد معایبی هم دارد که در ادامه و در مقالات بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد. در اینجا توضیحی درباره اینکه موتورخانه چیست و از چه اجزاءی تشکیل شده و نحوه استفاده از هر کدام را که به طور مختصر برای شما عزیزان توضیح میدهیم.